معاون وزیر آموزش و پرورش خبر داد
تدوین برنامه‌های دولت برای ارتقاء آموزش همگانی در چهار محور

معاون مشارکت‌ها و مدارس غیردولتی وزیر آموزش و پرورش گفت: برنامه‌های دولت برای ارتقاء آموزش همگانی در چهار محور اصلی خلاصه شده که مورد تائید نمایندگان مجلس، رئیس جمهور و مسئولان نظام است.

خبرگزاری فارس: تدوین برنامه‌های دولت برای ارتقاء آموزش همگانی در چهار محور

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، مرضیه گُرد ظهر امروز در همایش سالانه مؤسسان مدارس غیردولتی که در آمفی‌تئاتر معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد مشهد برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر مدارس غیر دولتی گله‌های زیادی دارند.

وی تصریح کرد: تنها راه کمک گرفتن از اولیاء در راستای حل این مشکلات، بالا بردن کیفیت آموزش مدارس است.

معاون مشارکت‌ها و مدارس غیردولتی وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: در واقع تأسیس این مدارس از فرصت‌های خوب و ارزشمندی است که سبب بهبود آموزش در کشور شده است.

گُرد افزود: برنامه‌های دولت برای ارتقاء آموزش همگانی در چهار محور اصلی خلاصه شده که مورد تائید نمایندگان مجلس، رئیس جمهور و مسئولان نظام است.

وی تاکید کرد: این مسئله به این معناست که تمام قوای اصلی کشور از برنامه‌های آموزشی حمایت می‌کنند.

معاون مشارکت‌ها و مدارس غیردولتی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه توسعه یک کشور در گرو توسعه سواد و آموزش آن است، خاطرنشان کرد: در واقع مشارکت‌های مردمی می‌تواند فرزندان کشور را تربیت کرده و نیازهای اساسی آنها را برآورده کند.

گرد با اشاره به انتظارات بالا در بخش غیردولتی در آموزش، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌هایی که در این نهاد وجود دارد، توقعات مردم نیز از آنها بالا رفته است.