با پایان رقابت در 6 وزن
برترین‌های مسابقات وزنه‌برداری جانبازان و معلولین قم معرفی شدند

رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جانبازان و معلولین استان قم با معرفی افراد برتر در اوزان و دسته‌های مختلف به کار خود پایان داد.

خبرگزاری فارس: برترین‌های مسابقات وزنه‌برداری جانبازان و معلولین قم معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، برگزاری رقابت‌های وزنه‌برداری جانبازان و معلولین در استان قم با برنامه ریزی هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین قم به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار شد و برترین‌های خود را در شش وزن شناخت در حالی که این هیئت ورزشی پیش از این رقابت‌هایی در رشته‌های والیبال نشسته، تیراندازی با کمان، شنا و چند رشته دیگر را نیز برنامه‌ریزی و برگزار کرد و از برترین‌های آن نیز تجلیل به عمل آمد.

در رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جانبازان و معلولین استان قم به مناسبت سی و ششمین فجر پیروزی انقلاب، 11 وزنه‌بردار جانباز و معلول و 4 وزنه‌بردار نابینا در اوزان مختلف با هم رقابت کردند که نفرات برتر در حضور مسئولان معرفی و تجلیل شدند.

با پایان این دوره از پیکارها و در دسته 54 کیلوگرم محمود اکبری بالاتر از دیگر رقبا مقام اول را کسب کرد و قهرمان شد، ضمن اینکه محسن محمدی مقام دوم این دوره از پیکارها را به دست آورد و عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و محمد کریمی مقام سوم را به خود اختصاص داد. همچنین در دسته 70 کیلوگرم مسابقات وزنه‌برداری جانبازان و معلولین قهرمانی استان قم محمدرضا علیرضالو مقام اول و عنوان قهرمانی را کسب کرد، محسن رضایی مقام دوم و عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و ابوالفضل کشوادیان حائز رتبه سوم شد.

در دسته 80 کیلوگرم علی عبادی مقام اول را به نام خود به ثبت رساند و قهرمان شد، محسن کرمپور از دارندگان عنوان در مسابقات قهرمانی کشور صاحب مقام دوم شد و در نهایت امیرچراغعلی مقام سوم این دوره از پیکارها را به خود اختصاص داد.

در دسته 88 کیلوگرم بهزاد رستمی بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشته و موفق به کسب مقام اول این دوره از پیکارهای وزنه‌برداری قهرمانی جانبازان و معلولین استان قم شد در حالی که در این وزن و در پایان جدال مدعیان محرمعلی رستمی دوم شد.

رقابت‌های دسته 97  کیلوگرم مسابقات جانبازان و معلولین قهرمانی جانبازان و معلولین استان قم نیز از جذابیت و حساسیت بالایی برخوردار بود و طی آن علیرضا عبادنیا با ثبت بهترین رکورد مقام اول را کسب کرد در حالی که محسن اهوز مقام دوم این مسابقات را به خود اختصاص داد و در نهایت در دسته به اضافه 107 کیلوگرم جواد فروغی مقام اول را کسب کرد و قهرمان شد.